ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

Тариф на послуги розподілу газу

З 1 жовтня 2023 року послуги розподілу природного газу споживачам Вінницької області (за виключенням кількох населених пунктів) та в місті Гайворон надає ТОВ «Газорозподільні мережі України» в особі Вінницької філії.

Відповідно до Постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 29.09.2023 р. № 1777 «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 30 грудня 2022 року № 1944» підприємству встановлено тариф на послуги розподілу природного газу в розмірі 1,76 грн. за 1 м куб. на місяць (без урахування ПДВ), що становить 2,112 грн. за 1 м куб. на місяць (з урахуванням ПДВ).
З повним текстом постанови НКРЕКП від 29.09.2023 р. № 1777 та структурою тарифу можна ознайомитися на сайті НКРЕКП за посиланням https://www.nerc.gov.ua/acts/pro-vnesennya-zmin-do-postanovi-nkrekp-vid-30-grudnya-2022-roku-1944-5 та офіційному сайті Вінницької філії ТОВ «Газорозподільні мережі України» https://vn.grmu.com.ua/ у підрозділі “Нормативно-правові акти”.

 

Інвестиційна програма
Доступ до інформації про план розвитку газорозподільної системи на наступні 10 років, затверджений НКРЕКП, а також про щоквартальні та річні форми звіту щодо виконання плану розвитку, тимчасово закритий на вебсайті на виконання вимог постанови НКРЕКП від 26.03.2022 р. № 349 «Щодо захисту інформації, яка в умовах воєнного стану може бути віднесена до інформації з обмеженим доступом, у тому числі щодо об’єктів критичної інфраструктури».

Електронна форма звіту щодо виконання інвестиційної програми

 

Технічні та комерційні умови доступу (приєднання) до ГРМ

Технічні та комерційні умови доступу до ГРМ (розділи V та VІ Кодексу ГРМ)

Інформація-про-технічні-та-комерційні-умови-доступу

 

Перелік та вартість наших послуг

Розцінки вартості виконання робіт та надання послуг Вінницькою філією ТОВ «Газорозподільні мережі України» затверджені наказом від 01.12.2023 р. № ВФ-100/Но199/106/2-23 (додається).
Перелік та вартість окремих платних послуг (робіт) розраховані відповідно до Кодексу газорозподільних систем, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.09.2015 р. № 2494 та Методології встановлення плати за приєднання до газотранспортних і газорозподільних систем, затвердженої постановою НКРЕКП від 24.12.2015 р. № 3054.

* Додатково визначаються: витрати на виконання земляних робіт, транспортні витрати на переміщення до об’єктів виконання робіт, вартість роботи машин та механізмів, витрати на матеріали.

Вартість послуг Вінницької філії ГРМУ Додатки 1-18

Вартість послуг Вінницької філії ГРМУ Додаток 19

 

Ставки плати за стандартне приєднання до газорозподільних систем на 2024 рік

Постанова НКРЕКП від 29 грудня 2023 р. № 2644 “Про встановлення ставок плати за стандартне приєднання до газорозподільних систем на 2024 рік в умовах дії воєнного стану”

Ставки плати за стандартне приєднання до газорозподільних систем на 2024 рік

Ставки плати за стандартне приєднання до газорозподільних систем на 2023 рік

Постанова НКРЕКП від 20.12.2022 р. № 1737 “Про встановлення ставок плати за стандартне приєднання до газорозподільних систем на 2023 рік в умовах дії воєнного стану” 

Ставки плати за стандартне приєднання до газорозподільних систем на 2023 рік

 

Потужності ГРП
Доступ до інформації про величини технічної та вільної потужності, у тому числі величини резервної потужності, необхідної для забезпечення нових приєднань, у розрізі кожної ГРП, що на законних підставах перебувають у власності або користуванні Оператора ГРМ, тимчасово закритий на вебсайті на виконання вимог постанови НКРЕКП від 26.03.2022 р. № 349 «Щодо захисту інформації, яка в умовах воєнного стану може бути віднесена до інформації з обмеженим доступом, у тому числі щодо об’єктів критичної інфраструктури».

 

Якість газу
Відповідно до паспортів фізико-хімічних параметрів природного газу, виданих лабораторіями газотранспортних підприємств, від яких природний газ надходить до газорозподільних мереж Вінницької філії ТОВ «Газорозподільні мережі України», вища теплота згоряння природного газу за всіма маршрутами його переміщення на території ліцензійної діяльності підприємства відповідає вимогам, встановленим Кодексом газотранспортної системи, що затверджений постановою НКРЕКП від 30.09.2015 № 2493.
Доступ до інформації про розмір середньозваженої теплоти згорання природного газу, переданого та протранспортованого Вінницькою філією ТОВ «Газорозподільні мережі України» за маршрутами його переміщення закритий на вебсайті на виконання вимог постанови НКРЕКП від 26.03.2022 р. № 349 «Щодо захисту інформації, яка в умовах воєнного стану може бути віднесена до інформації з обмеженим доступом, у тому числі щодо об’єктів критичної інфраструктури».

 

Інформація про час та місце проведення робіт, запланованих у наступному календарному році, які можуть викликати зміни режимів роботи газорозподільної системи, що призводять до обмеження розподілу природного газу
Доступ до даної інформації закритий на вебсайті на виконання вимог постанови НКРЕКП від 26.03.2022 р. № 349 «Щодо захисту інформації, яка в умовах воєнного стану може бути віднесена до інформації з обмеженим доступом, у тому числі щодо об’єктів критичної інфраструктури».

 

Дані про плановані та фактичні обсяги природного газу, що переміщуються ГРМ в обсязі, що знаходиться у розпорядженні Оператора ГРМ        

Планові обсяги природного газу, які переміщуються газорозподільною системою, в обсязі, що знаходиться у розпорядженні Вінницької філії ТОВ «Газорозподільні мережі України» на 4 квартал 2023 року:

Планові обсяги природного газу, що переміщуються ГРМ в обсязі, що знаходиться у розпорядженні ВФ ГРМУ на 4 кв. 2023 року

Фактичні обсяги природного газу, переміщені газорозподільною системою в обсязі, що знаходився у розпорядженні Вінницької філії ТОВ “Газорозподільні мережі України”, за 2023 рік:

Фактичні обсяги природного газу переміщені ГРМ Вінницькою філією ГАЗМЕРЕЖІ у 2023 р.

Планові обсяги природного газу, які переміщуються газорозподільною системою, в обсязі, що знаходиться у розпорядженні Вінницької філії ТОВ «Газорозподільні мережі України» на  2024 рік:

Планові обсяги природного газу, що переміщуються ГРМ в обсязі, що знаходиться у розпорядженні ВФ ГРМУ на 2024 рік

 

Звіт про точність прогнозування відборів/споживання, що не вимірюються щодобово

Відповідно до вимог п. 8 глави 2 розділу XII Кодексу газотранспортної системи, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.09.2015 р. та з урахуванням положень постанови НКРЕКП від 26.03.2022 р. № 349 «Щодо захисту інформації, яка в умовах воєнного стану може бути віднесена до інформації з обмеженим доступом, у тому числі щодо об’єктів критичної інфраструктури» Вінницька філія ТОВ «Газорозподільні мережі України» оприлюднює інформацію про точність прогнозування відборів/споживання, що не вимірюються щодобово, за жовтень – грудень 2023 року.

Відсоток відхилення значення фактично спожитого обсягу від другого оновлення прогнозованого обсягу відборів/споживання, що не вимірюються щодобово, становить 2,5 %.

 

Як укласти договір розподілу природного газу з Вінницькою філією «ГАЗМЕРЕЖІ»
З детальною інформацією про порядок приєднання до договору розподілу природного газу можна ознайомитися у підрозділах «Побутовим споживачам» та «Споживачам, що не є побутовими»

Договір розподілу природного газу

 

Маршрути транспортування газу з однаковими ФХП
Доступ до інформації про наявні маршрути транспортування газу з однаковими фізико-хімічними показниками, тобто, однакової якості, від газорозподільних станцій до газифікованих населених пунктів, закритий на вебсайті на виконання вимог постанови НКРЕКП від 26.03.2022 р. № 349 «Щодо захисту інформації, яка в умовах воєнного стану може бути віднесена до інформації з обмеженим доступом, у тому числі щодо об’єктів критичної інфраструктури».

 

Лічильники газу: встановлення, повірка та заміна

Лічильники газу встановлення повірка та заміна

 

Звіти про забезпечення встановлення лічильників газу

На виконання вимог Закону України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу» Вінницька філія “ГАЗМЕРЕЖІ” оприлюднює інформацію про встановлення індивідуальних лічильників газу населенню.

Звіт І кв. 2024 р. встановлення індивідуальних лічильників газу населенню

Звіт ІV кв. 2023 р. встановлення індивідуальних лічильників газу населенню

 

Зразок повідомлення для належної організації періодичної повірки власних ЗВТ, що входять до складу комерційного ВОГ.

Зразок повідомлення про демонтаж лічильника на повірку

 

Ціна закупівлі природного газу для визначення вартості необлікованого (донарахованого) природного газу згідно вимог Кодексу ГРМ

Ціна закупівлі природного газу для визначення вартості необлікованого (донарахованого) природного газу на  жовтень  2023 року (08.11.23 р.) 

Ціна закупівлі природного газу для визначення вартості необлікованого (донарахованого) природного газу на листопад  2023 року (06.12.23 р.)

Ціна закупівлі природного газу для визначення вартості необлікованого донарахованого природного газу на грудень 2023 року 02.01.24 р.

Ціна закупівлі природного газу для визначення вартості необлікованого донарахованого природного газу на січень 2024 року 02.02.24 р.

Ціна закупівлі природного газу для визначення вартості необлікованого донарахованого природного газу на лютий 2024 року 01.03.24 р.

Ціна закупівлі природного газу для визначення вартості необлікованого донарахованого природного газу на березень 2024 року 02.04.24 р.

Ціна закупівлі природного газу для визначення вартості необлікованого донарахованого природного газу на квітень 2024 року 01.05.24 р.

Ціна закупівлі природного газу для визначення вартості необлікованого донарахованого природного газу на травень 2024 року 05.06.24 р.

 

Інформація про початок постачання природного газу споживачам постачальником «останньої надії»

Інформація про початок постачання природного газу споживачам постачальником останньої надії

Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу

 

Права та обов’язки споживача та Оператора ГРМ

Відносини між Оператором газорозподільної системи та споживачами природного газу регулюються нормами Закону України «Про ринок природного газу», Кодексу газорозподільних систем, Типового договору розподілу природного газу, Правилами безпеки систем газопостачанняПравилами постачання природного газу   та іншими нормативними документами.

Права та обов’язки споживача

Права та обов’язки Оператора ГРМ

 

Порядок розгляду звернень громадян та вирішення спірних питань

Відповідно до законодавства України споживачі послуг мають право звернутися до Оператора ГРМ із зауваженнями, скаргами та пропозиціями, що стосуються його статутної діяльності, заявою або клопотанням щодо реалізації своїх соціально-економічних, особистих прав і законних інтересів та скаргою про їх порушення. Форма, порядок подання та терміни розгляду звернень урегульовані Законами України «Про звернення громадян»«Про доступ до публічної інформації» та «Про захист прав споживачів».

Порядок розгляду звернень громадян та вирішення спірних питань у доданому файлі.

Порядок розгляду звернень громадян

 

Стандарти та вимоги до якості обслуговування споживачів

Стандарти та вимоги до якості обслуговування споживачів

Мінімальні стандарти та вимоги до якості обслуговування споживачів природного газу та порядок надання компенсації споживачам за їх недотримання, затверджені Постановою НКРЕКП № 1156 від 21.09.2017 року  (в редакції постанови НКРЕКП від 10.11.2022 № 1415).

 

Інформація щодо дотримання мінімальних стандартів та вимог до якості обслуговування споживачів при наданні послуг розподілу природного газу та сум виплачених компенсацій за недотримання цих стандартів та вимог 

Звіт щодо показників комерційної якості надання послуг розподілу природного газу та надання компенсацій споживачам за І квартал 2024 р.

Звіт щодо показників комерційної якості надання послуг розподілу природного газу та надання компенсацій споживачам за IV квартал 2023 р.

 

 

НОРМАТИВНО-ПРАВОВІ АКТИ

Кодекс газорозподільних систем

Кодекс газотранспортної системи

Типовий договір розподілу природного газу,  затверджений постановою НКРЕКП від 30 вересня 2015 року № 2498.

Типовий договір транспортування природного газу

Закон України “Про ринок природного газу”

Правила безпеки системи газопостачання 

Про затвердження Правил постачання природного газу

Про затвердження Методики визначення та розрахунку тарифу на послуги розподілу природного газу

Про затвердження Методології встановлення плати за приєднання до газотранспортних і газорозподільних систем
Про затвердження Мінімальних стандартів та вимог до якості обслуговування споживачів та постачання природного газу

Закон України «Про житлово-комунальні послуги»

Закон України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу»

Закон України «Про метрологію та метрологічну діяльність»

Постанова КМУ від 6 березня 2022 р. № 222 “Про затвердження Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу” 

Постанова КМУ від 27 лютого 2019 р. № 143 «Питання споживання природного газу», якою затверджені норми споживання природного газу побутовими споживачами природного газу у разі відсутності лічильників газу

Постанова НКРЕКП від 26.03.2022 № 349 «Щодо захисту інформації, яка в умовах воєнного стану може бути віднесена до інформації з обмеженим доступом, у тому числі щодо об’єктів критичної інфраструктури»

Постанова НКРЕКП від 26 грудня 2022 р. № 1839 “Про видачу ліцензії з розподілу природного газу ТОВ «ГАЗОРОЗПОДІЛЬНІ МЕРЕЖІ УКРАЇНИ»”

Постанова НКРЕКП від 29 вересня 2023 р. № 1769 “Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 26 грудня 2022 року № 1839 та врегулювання питань щодо провадження ТОВ «ГАЗОРОЗПОДІЛЬНІ МЕРЕЖІ УКРАЇНИ» діяльності з розподілу природного газу” 

Постанова НКРЕКП від 29 вересня 2023 р. № 1777 “Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 30 грудня 2022 року № 1944”

Постанова НКРЕКП від 12 вересня 2023 № 1659 “Про внесення змін до Кодексу газорозподільних систем”

Постанова НКРЕКП від 29 грудня 2023 р. № 2644 “Про встановлення ставок плати за стандартне приєднання до газорозподільних систем на 2024 рік в умовах дії воєнного стану”

Постанова НКРЕКП від 20 грудня 2022 р. № 1737 “Про встановлення ставок плати за стандартне приєднання до газорозподільних систем на 2023 рік в умовах дії воєнного стану”

Наказ Міністерства енергетики України від 29.09.2023 р. № 292 “Про затвердження Порядку технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання у багатоквартирному будинку”

Постанова НКРЕКП від 22 листопада 2023 р. № 2162 «Про затвердження Методології розрахунку граничних рівнів вартості виконання видів робіт та послуг з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання багатоквартирних будинків»

Постанова НКРЕКП від 29 листопада 2023 р. № 2242 “Про встановлення граничних рівнів вартості виконання видів робіт та послуг з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання багатоквартирних будинків для операторів ГРМ на 2023 та 2024 роки”

Постанова НКРЕКП від 05 грудня 2023 р. № 2291 “Про затвердження Типового договору на технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання багатоквартирного будинку та внесення змін до Кодексу газорозподільних систем”

Типовий договір на технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання багатоквартирного будинку

Постанова НКРЕКП від 29 грудня 2023 р. № 2644 «Про встановлення ставок плати за стандартне приєднання до газорозподільних систем на 2024 рік» 

Наказ Міністерства енергетики та захисту довкілля України від 27.05.2020 № 342 “Про затвердження Переліку видів робіт, які входять до технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання в житлових будинках”

 

ПОБУТОВИМ СПОЖИВАЧАМ

Договір розподілу природного газу

Як укласти договір розподілу газу з Вінницькою філією «ГАЗМЕРЕЖІ»

З 1 жовтня 2023 року згідно з Постановою НКРЕКП № 1769 від 29.09.2023 р. оператором газорозподільних мереж у Вінницькій області та місті Гайворон стало ТОВ «Газорозподільні мережі України» в особі Вінницької філії.
Договір розподілу газу є публічним, однаковим для всіх споживачів і не потребує двостороннього підписання.

Укласти договір розподілу природного газу з газорозподільною компанією можна за спрощеною процедурою.

Для цього достатньо підписати Заяву-приєднання, яку споживачі природного газу отримають разом з паперовими рахунками за жовтень 2023 р.

Крім того, зразки заяви-приєднання для споживачів є у підрозділах «Побутовим споживачам» та «Споживачам, що не є побутовими» розділу «Важлива інформація».

Отже, щоб приєднатися до договору вам достатньо заповнити Заяву-приєднання і передати її на адресу Вінницької філії ТОВ «Газорозподільні мережі України» зручним для Вас способом:

Надішліть на поштову адресу компанії: 21012, м.Вінниця, пров.Костя Широцького, 24;
Залиште у спеціальній скриньці у найближчому Центрі обслуговування клієнтів;
Передайте контролеру під час його чергового візиту до Вашої оселі.
Надішліть скан-копію заповненої та підписаної заяви на електронну адресу [email protected]

Ознайомитися зі змістом договору можна на офіційному сайті НКРЕКП, в газетах «Вінниччина» № 40 від 04.10.2023 р., «Гайворонські вісті» № 40 від 05.10.2023 р. або на сайті газорозподільної компанії https://vn.grmu.com.ua/ у розділі “Важлива інформація”.

Саме на основі заяви – приєднання національний оператор газорозподільних мереж укладає зі споживачами офіційну угоду про розподіл палива та надає послуги розподілу.

Договір укладається на безстроковий період з метою забезпечення фізичної доставки обсягів природного газу, що належать споживачу (його постачальнику), власне до споживача та можливості санкціонованого відбору природного газу з газорозподільної системи.

Заява-приєднання до умов договору розподілу природного газу для побутових споживачів

Інформаційний лист

Про встановлення ставок плати за стандартне приєднання до газорозподільних систем на 2023 рік в умовах дії воєнного стану | Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (nerc.gov.ua)

Тариф на послуги розподілу природного газу

 

Порядок нарахування та оплати послуг розподілу газу

Порядок нарахування плати за послуги розподілу газу

 

Як оплатити послуги розподілу газу

З 1 жовтня 2023 року послуги розподілу газу споживачам Вінниччини надає Вінницька філія ТОВ «Газорозподільні мережі України».

Реквізити для оплати:
Вінницька філія ТОВ «Газорозподільні мережі України»,
код за ЄДРПОУ 45165321, МФО 302076, АТ “ОЩАДБАНК”
п/р UA553020760000026032301473821 – для побутових споживачів (населення):
п/р UA603020760000026033300473821 для непобутових споживачів

Сплатити розподіл газу можна у зручний для вас спосіб:
• особистий кабінет на сайті https://my.grmu.com.ua;
• додатки «Приват24» і Ощад «24/7»;
• сервіс Єдиного рахунку для вінничан pay.vn.ua;
• каси банків, Укрпошти, термінали самообслуговування.

Строк оплати – до 20 числа поточного місяця.

 

Правила безпеки при користуванні газом в побуті

Безпечне користування газом у побуті

Обережно – чадний газ!

 

Технічне обслуговування газових мереж –ваша безпека при користуванні газом

Належний технічний стан внутрішньобудинкових газових мереж – від точки приєднання будинку чи квартири до газових приладів, їх технічне обслуговування та ремонт згідно вимог законодавства мають забезпечити власники або балансоутримувачі нерухомості.

Замовити послугу з технічного обслуговування газових мереж від Вінницької філії ТОВ «Газорозподільні мережі України» можна у центрах обслуговування клієнтів компанії.

Додаткова інформація – за телефонами контакт-центру 066-300-2-888; 098-300-2-888; 093-300-2-888, e-mail: [email protected]

Детальніше у доданому файлі:

Технічне обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж

НКРЕКП затвердила Типовий договір на технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання багатоквартирного будинку

Типовий договір на технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання багатоквартирного будинку

Детальніше у розділі “Технічне обслуговування ВБСГ” даного сайту.

 

СПОЖИВАЧАМ, ЩО НЕ Є ПОБУТОВИМИ

Договір розподілу природного газу

Заява-приєднання до умов договору розподілу природного газу для споживачів, що не є побутовими

Інформаційний лист

Надання звітів про використаний газ

Газифікація промислових та комунально-побутових підприємств, багатоповерхових житлових будинків

Надання послуг Вінницькою філією ТОВ “Газорозподільні мережі України” для юридичних осіб

Технічне обслуговування газового обладнання