ПРО КОМПАНІЮ

Вінницька філія ТОВ “Газорозподільні мережі України” – ваш надійний партнер у сфері розподілу газу

З 1 жовтня 2023 року розподіл природного газу споживачам Вінницької області (за виключенням кількох населених пунктів) та в місті Гайворон здійснює Вінницька філія ТОВ «Газорозподільні мережі України».

«ГАЗМЕРЕЖІ» розширили територію своєї ліцензійної діяльності і отримали право на розподіл природного газу в регіоні згідно з Постановою НКРЕКП № 1769 від 29.09.2023 р.

Основним видом діяльності Вінницької філії ТОВ “Газорозподільні мережі України” є транспортування природного газу розподільчими газопроводами.

Компанія обслуговує понад 17 тис. км газопроводів.

Забезпечує розподіл природного газу майже 470 тис. споживачів.

Транспортує близько 520 млн м³ газу на рік.

Дає робочі місця понад 2400 працівників.

Здійснює обслуговування та ремонт газорозподільної системи регіону, забезпечує її стабільне та надійне функціонування. Забезпечує роботу екстреної служби «104», приймає показання лічильників та здійснює облік спожитого газу. Здійснює проектування та будівництво нових систем газопостачання, а також модернізацію існуючих.

Впроваджує сучасні технології, матеріали та обладнання для модернізації газових мереж, забезпечення надійного та стабільного розподілу газу.

Пріоритетом для товариства є комфорт та безпека кожного споживача при користуванні газом, безаварійний та безперебійний розподіл газу в регіоні.

 

 

КЕРІВНИЦТВО

КВІК ІГОР
в.о. Директора Вінницької філії ТОВ «Газорозподільні мережі України»

У 2001 році закінчив Вінницький державний технічний університет за спеціальністю «Промислове і цивільне будівництво» та здобув кваліфікацію інженера-будівельника.
У сфері енергетики працює понад 20 років. Розпочав трудовий шлях у 2001 році у Хмільницькому управлінні газового господарства. Спочатку на посаді інженера з охорони праці, 2003 році очолив відділ обліку природного газу і розрахунків, а з 2005 року – головний інженер.
Мав досвід роботи у Вінницькій філії ДП «Нафтогазмережі» на посаді головного інженера (2009-2010).
На такій же посаді працював у Хмільницькому МУГГ (2011 – 2015) та Хмільницькому управлінні з експлуатації газового господарства ПАТ «Вінницягаз»(2015 – 2016).
з 2017 по 2023 рік очолював Хмільницьке відділення АТ «Вінницягаз».
З 18 липня по 22 грудня 2023 року – Голова Правління АТ “Вінницягаз”.

З 25 грудня 2023 року по даний час – в.о. Директора Вінницької філії ТОВ «Газорозподільні мережі України»

Державний регулятор видав ліцензію з розподілу природного газу ТОВ «Газорозподільні мережі України» в особі Вінницької філії

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг згідно постанови № 1769 від 29 вересня 2023 р. внесла зміни до додатка до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 грудня 2022 року № 1839 «Про видачу ліцензії з розподілу природного газу ТОВ «ГАЗОРОЗПОДІЛЬНІ МЕРЕЖІ УКРАЇНИ».

Зокрема, розширила територію, де знаходиться газорозподільна система, що перебуває у власності, господарському віданні, користуванні чи експлуатації ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГАЗОРОЗПОДІЛЬНІ МЕРЕЖІ УКРАЇНИ».

Так, територія ліцензійної діяльності Вінницької філії  ТОВ «ГАЗОРОЗПОДІЛЬНІ МЕРЕЖІ УКРАЇНИ» охоплює: Вінницька область (крім сіл Якушинці, Зарванці Вінницького району, селища міського типу Кирнасівка, сіл Одая, Нестерварка, Федьківка, Дранка, Тиманівка, Клебань, Копіївка, селища Марково Тульчинського району,                          сіл Пилипи-Борівські, Калинка Томашпільського району, сіл Сокіл, Моївка, Борівка, села Грабовець Могилів-Подільського району, села Махаринці Хмільницького району, сіл Бухни, Морозівка Вінницького району, (конфіденційна інформація) міста Вінниці та сіл Переорки, Агрономічне   (конфіденційна інформація) Вінницького району); Кіровоградська область: місто Гайворон.

З повним текстом постанови можна ознайомитися на офіційному вебсайті НКРЕКП в мережі інтернет за посиланням: https://www.nerc.gov.ua/acts/pro-vnesennya-zmin-do-dodatka-do-postanovi-nkrekp-vid-26-grudnya-2022-roku-1839-ta-vregulyuvannya-pitan-shchodo-provadzhennya-tov-gazorozpodilni-merezhi-ukrayini-diyalnosti-z-rozpodilu-prir-4